تعمیرات آیفون

تعمیرات تخصصی موبایل آیفون

گروه تعمیرات تخصصی آیفون آریانا تیم با بهره گیری از تعمیرکاران مجرب که کاملا مجهز به وسایل و ابزار به روز هست آماده خدمات رسانی به همکاران و مشتریان گرامی می باشد ، کلیه تعمیرات محصولات اپل خصوصا آیفون برای کلیه مدل ها در این مرکز قابل تعمیر بوده کلیه مشکلات از قبیل برد ایفون سوخته ال سی دی ایفون شکسته ، تعویض باتری ایفون بررسی تخصصی برد و رفع ایرادات برد تعویض آی سی ها و استفاده از روش فوق تخصصی سوآپ نیز در این مرکز صورت می گیرد.

در دسته محصولات اپل آیپد نیز کلیه خدمات امکان ارائه موجود است که شما می توایند از بخش تماس با ما و یا مراجعه به آدرس ما و همچنین تماس تلفنی از ما مشاوره رایگان گرفته و نسبت به تعمیر دستگاه خود نزد این تیم اقدام کنید. همچنین در این مرکز امکان خرید انواع ابزار تعمیرات موبایل با کیفیت عالی و اصلی با قیمت مقرون به صرفه نسبت به دیگر همکاران میسر می باشد.

تعمیر گوشی اپل

در گروه تخصی تعمیرات ایفون آریانا تیم با توجه به حساسیت و ساخت محصولات اپل و مخصوصا آیفون با بهره گیری از کارشناسان با دانش و همچنین استفاده از ابزار روز دنیا جهت تعمیر دستگاه های مشتریان به طور تخصصی در این مرکز تعمیرات آیفون صورت می گیرد پس از طی مراحل تعمیرات موبایل اپل، شاهد رفع مشکلاتی همچون ویروسی شدن، فریز شدن آیفون، کاهش سرعت اجرای برنامه ها، هنگ کردن گوشی، کرش کردن اپل استور، مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و آنتن دهی، کار نکردن دوربین، از کار افتادن تاچ، شارژ نشدن، روشن نشدن، خاموش شدن و … خواهید بود.

تعمیر گوشی اپل

مرکز تعمیرات گوشی اپل آریانا تیم

به حول و قوه اهی همواره با شعار مشتری مداری و رضایت همواره مشتری شروع به کار کرده ایم و بسیار خرسندیم که طی مدت کوتاهی اعتماد تعداد زیادی از شما عزیزان را کسب کرده ایم که بالاترین و بهترین دستاورد ما است. در این مرکز کلیه خدمات تعمیرات ایفون در کلیه مدل ۵اس ، ۶ الی آخر را به صورت ویژه و تخصصی صورت می گیرد همچنین تعمیرات تبلت اپل ایپد ها در کلیه مدل مورد بررسی و تعمیر قرار می گیرد.

تعمیر موبایل آیفون در تهران

به عنوان یک مرکز تعمیرات آیفون در مرکز ایران در تهران آماده دریافت دستگاه های مشتریان گرامی جهت رفع عیوب آنها هستیم مجموعه تخصصی تعمیرات آیفون آریانا تیم به آدرس : تهران خیابان جمهوری جنب پاساژ علاالدین پاساژ بزرگمهر طبقه سوم واحد ۱۰۰ واقع شده است و میتوانید در صورت تمایل با مراجعه حضوری از این مرکز دیدن کنید و نسبت به ارجاع سفارشات خود اقدام کنید.

تماس با ما